Nie ma wątpliwości, że panele laminowane są najbardziej uniwersalnym sposobem na wykończenie podłogi. Charakteryzują się trwałością, znakomitą estetyką, są również łatwe w utrzymaniu w czystości. W salonie podłóg Multi-Form Wrocław znajdą Państwo panele renomowanych producentów, zawsze w najkorzystniejszych cenach.

Panele na lata

Oferowane przez nas podłogi laminowane to produkty bardzo wysokiej jakości, które gwarantują wieloletnią trwałość. W salonie Multi-Form Wrocław kupią Państwo podłogi takich firm, jak Alpina, Balterio czy Classen.

Jesteśmy jednym z największych we Wrocławiu sprzedawców paneli Krono Original oraz Swiss Krono, które cieszą się szczególnie dużą popularnością wśród osób preferujących produkty o idealnym stosunku ceny do jakości i estetyki.

Ogromny wybór wzorów

Zależy nam na tym, aby salon Multi-Form Wrocław był dla Państwa centrum wnętrzarskich inspiracji. Dlatego stale uzupełniamy nasz asortyment, dostosowując go do aktualnych trendów w designie. Oferujemy panele idealnie pasujące do wnętrz urządzonych w dowolnym stylu, także skandynawskim, retro, nowoczesnym, klasycznym, boho, glamour czy vintage.

Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas dokładnie takie panele, jakie są potrzebne do fantastycznego wykończenia Państwa wnętrza. Nasi pracownicy służą Państwu fachowym doradztwem. Oferujemy panele podłogowe na każdą kieszeń, zarówno tanie, jak i ekskluzywne. Dodatkowo zapewniamy usługę montażu i transportu zakupionych podłóg na terenie Wrocławia i okolic. 

Wyświetl:

Wymiary: 1285 x 192 x 8 mm Gwarancja: 20 lat Klasa ścieralności: AC4

CLASSIC LB 85 Klasa użyteczności: 23/32 Fuga: V-fuga na każdej krawędzi System łączenia: Masterclic Plus Gwarancja: 20 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 5 lat w pomieszczeniach biurowych Grubość:...

CLASSIC LB 85 Klasa użyteczności: 23/32 Fuga: V-fuga na każdej krawędzi System łączenia: Masterclic Plus Gwarancja: 20 lat w pomieszczeniach mieszkalnych, 5 lat w pomieszczeniach biurowych Grubość:...

Pokazuje 865 - 875 z 875 elementów