Ponadczasowe piękno – te słowa najlepiej opisują podłogi drewniane, które szybko wracają do łask. Trudno się temu dziwić, skoro coraz częściej są dostępne na przeciętną kieszeń, a do tego nadal prezentują walory istotne dla każdej osoby urządzającej wymarzone wnętrze. W salonie Multi-Form Wrocław oferujemy podłogi drewniane najwyższej jakości i udowadniamy, że wcale nie muszą być one drogie!

Kiedy warto zainwestować w podłogę z drewna?

Zdecydowanie wtedy, gdy zależy nam na naturalnym, eleganckim wyglądzie wnętrza. Drewno ma bardzo pozytywne konotacje. Kojarzymy je z klasyką, ciepłem, solidnością, zdrowiem. Drewniane akcenty we wnętrzu sprzyjają odpoczynkowi, a do tego tworzą piękne tło dla dodatków. Nie bez znaczenia jest też fakt, że drewniana podłoga jest bardzo uniwersalna stylistycznie i pasuje do praktycznie każdego kierunku w designie.

Podłoga z drewna to polecane rozwiązanie dla osób, którym zależy na wybraniu produktu gwarantującego długoletnią trwałość. Istnieje możliwość odnawiania drewna, dzięki czemu nawet mocno zniszczona podłoga po zabiegu cyklinowania będzie wyglądać jak nowa.

Podłogi drewniane dla każdego

W salonie Multi-Form Wrocław oferujemy podłogi drewniane takich firm, jak Baltic Wood i Barlinek. Są to doskonale znane marki, które cieszą się zaufaniem osób urządzających swoje wnętrza i nielubiących eksperymentować z jakością. Szczególnie polecamy Państwu deskę barlinecką, która prezentuje świetny stosunek ceny do wyglądu, a do tego nie jest problematyczna w użytkowaniu. 

Wyświetl:
Pokazuje 109 - 133 z 133 elementów