Katalog

Kategorie
Producent

Nowe produkty

ALPINA FLOOR

Dzięki panelom podłogowym Alpina Floor będziesz mógł perfekcyjnie wykończyć podłogę w swoim mieszkaniu. Nasze produkty są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wszystko dzięki zastosowaniu w panelach podłogowych Alpina Floor najwyższej klasy materiałów. Panele podłogowe Alpina Floor pozwolą Ci szybko ułożyć pi...

Dzięki panelom podłogowym Alpina Floor będziesz mógł perfekcyjnie wykończyć podłogę w swoim mieszkaniu. Nasze produkty są niezwykle wytrzymałe oraz odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Wszystko dzięki zastosowaniu w panelach podłogowych Alpina Floor najwyższej klasy materiałów. Panele podłogowe Alpina Floor pozwolą Ci szybko ułożyć piękną i stylową podłogę.

Więcej

ALPINA FLOOR Jest 6 produktów.

Podkategorie

  • DE LUXE

    Alpina Floor De Luxe podziela docenianie naturalnego piękna podłogi z prawdziwego drewna, dlatego podłogi tego producenta charakteryzują się ciepłym i naturalnym wyglądem, które emituje wygląd prawdziwego drewna. Podłogi te są nie tylko piękne ale też bardzo przystępne, wytrzymałe i proste w utrzymaniu. Idealny wybór dla osób poszukujących nowoczesnych jak i tradycyjnych rozwiązań. Twój sen o stylowym wnętrzu jeszcze nigdy nie był tak blisko.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Partnerzy